Samsung Galaxy Ace już w Polsce

Samsung wprowadził do Polskiej oferty nowy model smartfonu opartego na systemie Android. Galaxy Ace jest urządzeniem ze średniej półki cenowej.

Samsung Galaxy Ace to kolejny smartfon na Androidzie w ofercie koreańskiej firmy. Nowy model jest już dostępny na rynku Polskim. Urządzenie posiada 3,5-calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości 320x480 pikseli.

Samsung Galaxy Ace posiada procesor 800 MHz. Smartfon zapewni łączność Bluetooth, WiFi (standard b/g/n) oraz HDSPA. Urządzenie posiada ponad 2GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia o kartę microSD (do 32GB). Ponadto smartfon posiada 5-megapikselowy aparat fotograficzny.

Zobacz również:

  • Samsung ma własny model AI
  • Fizyczna karta SIM czy wirtualny eSIM? Oto najważniejsze różnice

Galaxy Ace pracuje pod kontrolą systemu Android Froyo (2.2). Smartfon posiada dostęp do witryny Android Market. Urządzenie jest już dostępne w Polsce i zostało wycenione na nasz rynek. Sugerowana przez producenta cena Galaxy Ace wynosi 1099 złotych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200