Samsung F210 - nowy telefon jak odtwarzacz MP3

Samsung wprowadza na polski rynek nowy telefon, który wyglądem i funkcjonalnością przypomina niewielki odtwarzacz MP3. Model F210 rozpoznaje najpopularniejsze formaty plików audio i pozwala na zapisanie do 1 GB danych.

Samsung F210 - nowy telefon jak odtwarzacz MP3

Samsung F210

Samsung F210 przy zamkniętej obudowie wygląda jak mały przenośny odtwarzacz muzyczny. Jego wymiary to 87,8x31x20,5 mm. Użytkownik może korzystać z niego, informacje o odtwarzanych plikach odczytując z wbudowanego ekraniku LCD o przekątnej 1,46". Telefon umożliwia synchronizację biblioteki plików z odtwarzaczem multimedialnym Windows Media Player 10. Z innymi urządzeniami, w tym z komputerem, nowy telefon Samsunga komunikuje się przez Bluetooth lub USB. F210 obsługuje formaty MP3, AAC, AAC+, eAAC+ oraz WMA. Wyposażony został również w odbiornik FM (z funkcja RDS).

Nowy telefon i odtwarzacz w jednym oferuje 1 GB pamięci. To sporo na telefon, ale jednocześnie niewiele, jak na nowoczesny odtwarzacz. Wymagający użytkownicy mogą więc rozszerzyc jego pojemność o dodatkowy 1 GB, dzięki wbudowanemu gniazdu micro SD.

Zobacz również:

  • Samsung prognozuje 10-krotny wzrost zysków

Telefon pojawi się w sklepach na przełomie października i listopada w cenie 539 złotych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200