Samorządy na ścieżce cyfryzacji – nowy podcast

Zapraszamy do słuchania nowego podcastu Computerworld. Ty razem wraz z ekspertami porozmawiamy o tym, jak cyfrowo zmieniają się polskie samorządy.

Cyfryzacja sektora publicznego to wyzwanie dla wielu włodarzy miast i władz centralnych.

Od wiosny 2020 był to szczególnie gorący temat, wymagający sprawnego dostosowania się do nowej rzeczywistości. Usprawnienie i zoptymalizowanie funkcjonowania miast i styku mieszkańca z urzędnikiem stały się w wielu samorządach priorytetem. Jak zatem budować strategię cyfrowego rozwoju? Jak wdrażać z sukcesem rozwiązania informatyczne w sektorze publicznym?

Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna, jednostka nadzorująca cyfrową zmianę na terenie gminy Olsztyn, od lat zmienia krajobraz informatyczny lokalnego samorządu.

Zobacz również:

  • Większa wydajność nie oznacza większego TCO
  • Obsługa cudzoziemców wspierana cyfrowo

By sprostać rosnącym potrzebom, sięga po sprawdzone rozwiązania, dostarczane przez zaufanych dostawców. Tak było też w przypadku systemu finansowo-księgowego. Jego sprawność i wydajność zależały od zastosowanych rozwiązań technologicznych. A te dostarczyła firma Oracle.

Jak wdrażać z sukcesem rozwiązania informatyczne w sektorze publicznym? Jak dobierać technologię? Jak budować strategię cyfrowego rozwoju w regionie?

O tym rozmawiamy z zaproszonymi ekspertami w najnowszym podcaście „Samorządy na ścieżce cyfryzacji”. Zapraszamy do słuchania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200