Sage: Symfonia i Forte z funkcjami wspierającymi zarządzanie produkcją

Z początkiem sierpnia dwie główne linie oprogramowania biznesowego oferowanego przez firmę Sage na polskim rynku zyskały nowe funkcje wspierające obsługę procesów produkcyjnych. Nowa funkcjonalność opiera się na rozwiązaniach wykupionych przez firmę Sage od spółki East4West.

Firma Sage wykupiła od spółki East4West prawa do dedykowanego systemom Symfonia i Forte - oferowanego wcześniej pod nazwą 4Customer Produkcja - oprogramowania wspierającego zarządzanie produkcją. Przedstawiciele firmy Sage zapewniają, że oprogramowanie obsługuje produkcję: dyskretną i procesową, prostą i złożoną, jednostkową i seryjną, okresową i ciągłą. Dotychczas oprogramowanie 4Customer Produkcja wdrożono w ok. 40 firmach. W praktyce system wspiera działalność produkcyjną m.in. w branży poligraficznej, kosmetycznej, papierowej oraz motoryzacyjnej. "Inwestycja w obszar produkcyjny to element realizacji naszej strategii. Chcemy oferować polskim przedsiębiorcom, niezależnie od skali, branży czy specyfiki prowadzonej działalności w pełni zintegrowane, kompletne i bezpieczne systemy do zarządzania organizacją" - mówi Katarzyna Kaganiec, dyrektor Działu Zarządzania Produktami w firmie Sage.

Koszt modułu Symfonia Produkcja ustalono na poziomie 1,5 tys. zł za licencję na jedno stanowisko. Cennik dla funkcji zarządzania produkcją dla systemu Forte ma być ustalany indywidualnie. Wedle zapowiedzi oprogramowanie będzie nadal rozwijane. Kolejne wersje modułów Symfonia Produkcja oraz Forte Zarządzanie Produkcją mają pojawić się w przyszłym roku. Nadal kontynuowana ma być też współpraca z firmą East4West. Spółka może nadal oferować moduły produkcyjne pod marką Sage. Dodatkowo do oferty Sage dołączyła aplikacja wspierająca tworzenie graficznych raportów opartych na informacjach pochodzących z systemów Forte i Symfonia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200