SafeWord for Citrix MetaFrame

Secure Computing opracowała we współpracy z Citrix Systems - SafeWord for Citrix MetaFrame - produkt przeznaczony do uwierzytelniania dostępu do aplikacji Citrix MetaFrame z wykorzystaniem haseł jednorazowych.

SafeWord for Citrix MetaFrame jest kompletnym rozwiązaniem silnego uwierzytelniania specjalnie zaprojektowanym do ochrony dostępu do aplikacji Citrix. SafeWord for Citrix wykorzystuje tokeny generujące nowe hasło przy każdym logowaniu do aplikacji.

Serwer uwierzytelniania SafeWord weryfikuje każde hasło wygenerowane przez token, zezwalając na dostęp do aplikacji tylko tym użytkownikom, którzy wpisali prawidłowe hasło i PIN. Po zalogowaniu jednorazowe hasło jest bezużyteczne i nie może być wykorzystane przy następnym logowaniu..

Zobacz również:

SafeWord for Citrix jest ściśle zintegrowany z Active Directory i zarządzany przez złącze programowe (plug-in) do Microsoft Management Console (MMC), umożliwiające łatwe przypisanie tokena do użytkownika, zarządzanie PINami użytkowników, importowanie rekordów tokenów, generowanie hasła zastępczego oraz testowanie tokenów.

Integratorem i autoryzowanym partnerem Secure Computing oraz Citrix Systems jest firma ASCOMP S.A.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200