SPHINX PC Firewall w ofercie ALSTOR

Od lipca w ofercie Alstor pojawi się SPHINX - oprogramowanie typu firewall firmy Biodata przeznaczone dla komputerów pracujących w systemie operacyjnym Windows.

Od lipca w ofercie firmy Alstor pojawi się SPHINX - oprogramowanie typu firewall koncernu Biodata przeznaczone dla komputerów pracujących w systemie operacyjnym Windows.

Według producenta Sphinx umożliwia pełną kontrolę dostępu do Internetu i aktywności w sieci, chroniąc równocześnie jej użytkowników przed atakami ze strony hakerów.

Zobacz również:

Za pośrednictwem aplikacji możliwa jest kontrola połączeń internetowych i aktywności sieciowej. Dodatkowo program pozwala na wykrywanie i zapobieganie atakom z zewnątrz, podejmowanym przez hakerów.

Ciekawą możliwością jest opcja definiowania „zakazanych” stron, określenie dostępności wybranych serwisów oraz limitu czasu korzystania z Internetu. Tzw. „tryb ukrytej pracy” czy też „praca w tle” daje możliwość działania programu bez wiedzy jego użytkowników. Dodatkowo program kontroluje transfer plików do i z każdego adresu IP. Monitoring jest przeprowadzany pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.

Więcej informacji: www.biodata.com

Alstor

tel: 0-22 675 55 15

fax: 0-22 675 43 10

03-301 Warszawa

ul. Jagiellońska 74

www.alstor.com.pl

alstor@alstor.com.pl


TOP 200