SMT i SMX - nowe serie zasilaczy Smart-UPS firmy APC

APC by Schneider Electric wprowadził na rynek dwie nowe serie zasilaczy Smart-UPS, przeznaczone do pracy w serwerowniach i szafach sieciowych: seria SMT (standardowe modele wolnostojące) i seria SMX (modele Extended Run - o wydłużonym czasie podtrzymania, z możliwością instalacji w biurze lub w szafie).

Zasilacze oferują możliwość pracy w "trybie zielonym", co pozwala na osiągnięcie wydajności na poziomie ponad 97%. Nowością jest intuicyjny interfejs LCD (z możliwością dostosowania konfiguracji na miejscu oraz zdalnie), wyświetlający dokładny stan zasilania, informacje diagnostyczne, testy oraz dzienniki aktywności.

SMT i SMX - nowe serie zasilaczy Smart-UPS firmy APC

Kolejna nowa funkcja to możliwość przełączania grup gniazd zasilania, zapewniająca dodatkowe zabezpieczenie, umożliwiająca sekwencyjne uruchamianie/wyłączanie, odciążenie systemu przez odłączenie mniej istotnych elementów oraz ponowne uruchomienie jednego lub wielu urządzeń niezależnie od zasilacza UPS.

Zobacz również:

  • Zasilanie infrastruktury IT - oto najpopularniejsze zagrożenia

Producent oferuje pięć modeli zasilaczy serii SMT (o mocy od 500 W do 2700 W) i trzy modele zasilaczy serii SMX (o mocy 600, 800 i 1200 W).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200