SIM2 - nowe projektory HD Ready i FullHD

Włoski producent projektorów dla wymagających - SIM2 wprowadził do oferty dwa nowe modele, D10 wyposażony w przetwornik DLP 720p i HD380 - 1080p.

Pierwszym projektorem jest model D10 należący serii Domino. Jest to najtańszy projektor SIM2 wyposażony w technologię Brillant Color. Dzięki temu wyświetlany obraz posiada znacznie większą paletę barw niż przy tradycyjnych rozwiązaniach, a jasność jest o kilkadziesiąt procent wyższa. Rozdzielczość projektora wynosi 1280x768 pikseli. Inżynierowie zadbali o bezproblemową współpracę z sygnałami 1080p.

SIM2 - nowe projektory HD Ready i FullHD

Projektor SIM2 D10

Przy podłączeniu urządzenia pomocne okażą się 2 złącza cyfrowe (HDMI oraz DVI). D10 posiada w pełni 10-bitowe przetwarzanie obrazu, dzięki czemu widzimy więcej szczegółów w delikatnych przejściach tonalnych.

Cena urządzenia to 11 590 zł.

Drugim urządzeniem trafiającym do sprzedaży jest projektor Full HD SIM2 HT380. To już piąty projektor o rozdzielczości 1920x1080 w ofercie producenta. W odróżnieniu od urządzeń I generacji posiada całkowicie nowe koło barwne zgodne z technologią Brillant Color, a także innowacyjny system Unishape odpowiadający za sterowanie lampy. Przy udziale nowych technologii i wysokiej jakości optyki firmy Fujinon udało się uzyskać znacznie wyższy kontrast przy jednoczesnym zwiększeniu jasności.

SIM2 - nowe projektory HD Ready i FullHD

FullHD - projektor SIM2 HT380

Cena projektora została ustalona na 42 565 zł.

Więcej informacji:

http://www.sim2-projektory.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200