SER oferuje aplikację SAP Fiori przeznaczoną do zarządzania fakturami

Niemiecka firma Ser Group (największy w Europie producent rozwiązań klasy Enterprise Content Management; zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) ma w ofercie aplikację SAP Fiori, która wspiera zarządzanie fakturami na urządzeniach mobilnych. Jest to aplikacja bazująca na oprogramowaniu SAP, pozwalająca jej użytkownikom sprawdzać i akceptować faktury nawet wtedy, gdy są poza biurem.

SAP Fiori to kolejne rozwiązanie w długiej tradycji partnerstwa pomiędzy SAP i SER. Aplikacja oferuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz umożliwia firmom włączanie swoich mobilnych pracowników w procesy fakturowania obejmujące wiele działów w firmie.

Menedżerowie, którzy często znajdują się poza biurem, mają teraz stały dostęp do wszystkich procesów fakturowania i ich aktualnego statusu – co jest podstawowym wymogiem by dotrzymać terminowości płatności. Wspomniany dostęp mobilny gwarantuje pełną przejrzystość procesowania faktur i zapewnia audytowalność wszystkich podejmowanych w jego ramach działań.

Zobacz również:

  • SAP S/4HANA Cloud zapewnia doskonały rozwój i przyspiesza cyfryzację
  • Rosja stara się zemścić na USA - iPhone znika z Kremla

W przypadku tej aplikacji ważne jest to, że , menedżerowie mogą w prosty sposób przypisać osoby zastępujące ich podczas urlopów czy innych nieobecności.

Z aplikacji Fiori można korzystać na każdej przeglądarce. Jest ona dostępna z poziomu ekranu startowego SAP Launchpad. Interfejs dostosowuje się do rozmiaru urządzenia, więc aplikacja jest elastyczna i można z niej korzystać na każdym urządzeniu mobilnym, jak również na tradycyjnym desktopie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200