SER Group wspomaga użytkowników pracujących zdalnie

Firma postanowiła udostępnić bezpłatnie swoje rozwiązanie Doxis4 Universal Workspace SaaS z myślą o firmom wdrażających pracę zdalną, tak by była ona dostępna dla wszystkich jej pracowników w dowolnym miejscu bez utrudnień technicznych.

Universal Workspace to prosta aplikacja typu Software as a Service (SaaS). Daje ona firmom możliwość kontynuowania pracy w formie zdalnej. Jest od razu gotowa do pracy i nie wiąże się z koniecznością korzystania ze wzmożonych zasobów IT. Universal Workspace można w dowolnym momencie połączyć z istniejącymi aplikacjami Doxis4, synchronizując dane z centralnym rozwiązaniem.

Rozwiązanie ułatwia współdzielenie dokumentów zarówno ze współpracownikami z firmy, jak i z użytkownikami zewnętrznymi (np. klientami czy dostawcami), a także śledzi wprowadzane zmian.

Zobacz również:

  • E-faktury: zmiany są nieuniknione
  • Microsoft zacznie ujawniać wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę
  • Google przesuwa moment powrotu do biur na przyszły rok

„Firmy, które zainwestowały w digitalizację i mogą zapewnić sprawny dostęp do krytycznych informacji biznesowych oraz kontrolę nad procesem kontynuacji pracy, mają dużą przewagę. Żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby zlecenia utknęły w martwym punkcie, a relacje z klientami i dostawcami ucierpiały z powodu nagłego odcięcia pracowników od informacji”, mówi Stefan Zeitzen, CSO SER Group.

Możliwość bezpłatnego skorzystania z Doxis4 Universal Workspace SaaS będzie obowiązywać przez cztery tygodnie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200