SAP rozszerza program partnerski PartnerEdge

Główną zmianą w nowej wersji programu SAP PartnerEdge jest rozszerzenie jego zasięgu na firmy zajmujące się sprzedażą i wdrożeniami systemów linii SAP BusinessObjects. Nowy program partnerski będzie wyznaczał warunki współpracy koncernu z siecią partnerów handlowych na całym świecie.

Wraz z nową wersją programu partnerskiego SAP, wszyscy dotychczasowi Partnerzy Business Objects stają się pełnoprawnymi członkami program SAP PartnerEdge. Według przedstawicieli SAP ujednolicenie warunków uczestnictwa w SAP PartnerEdge wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania niemieckiego koncernu zyskają dostęp do niezbędnych informacji dotyczących wdrożenia za pośrednictwem dedykowanego portalu. Oznacza to także włączenie do programu materiałów szkoleniowych i marketingowych obejmujących oprogramowanie SAP BusinessObjects.

"Rozszerzenie programu partnerskiego oceniamy jako trafną decyzję. Jako firma wdrażająca zarówno rozwiązania SAP Business Suite, jak i narzędzia BusinessObjects, mamy możliwość wymiany informacji o obu rozwiązaniach w jednym miejscu. Dodatkowo jako Złoty Partner SAP doskonale znamy środowisko SAP PartnerEdge, co pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał programu również dla oferty BusinessObjects" - mówi Andrzej Moskalik, członek zarządu i dyrektor ds. Współpracy z Klientami w BCC. Warto dodać, że w ramach SAP PartnerEdge oferowane jest także wsparcie rozwoju biznesu firm partnerskich - m.in. w postaci udostępnienia narzędzi marketingowych.

Obecnie SAP ma w Polsce 32 partnerów. Większość z nich - 19 firm ma podstawowy status programu SAP PartnerEdge. Kolejne 6 spółek jest srebrnymi partnerami SAP, a 7 - złotymi.

Przeczytaj w ERPStandard.pl:

itelligence Złotym Partnerem SAP

Altkom Akademia będzie wdrażać systemy SAP

22 proc. stawkę za wsparcie SAP wprowadzi 3 lata później

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200