SAP na nowym rynku

Firma wprowadza do oferty system VantageOne, przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązanie oparte jest na oprogramowaniu izraelskiej firmy TopManage Financial Solutions, przejętej przez SAP AG w marcu br. Jej dotychczasowym przedstawicielem w Polsce była wrocławska Yuma.

SAP Polska wprowadza do oferty system VantageOne przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązanie prezentowane podczas targów Infosystem, oparte jest na oprogramowaniu izraelskiej firmy TopManage Financial Solutions, przejętej przez SAP AG w marcu br. Przedstawicielem TopManage w Polsce była wrocławska Yuma, która obecnie stanie się partnerem SAP Polska.

SAP VantageOne wykorzystuje platformę MS SQL Server. Rozwiązanie wspomaga działalność firmy w obszarze prowadzenia księgowości, obsługi operacji bankowych, finansów, zarządzania kontaktami z klientami, zakupów, sprzedaży i logistyki. Jak zapewniają przedstawiciele SAP, zaletą rozwiązania jest łatwość i szybkość implementacji – wdrożenie systemu dla 10 stanowisk trwać ma ok. 4 tygodni.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji

SAP i Yuma będą oferować małym i średnim firmom także specjalizowane branżowo systemy VantagePlus, współpracujące z modułami platformy mySAP.com. Dla przedsiębiorstw z tego segmentu firma opracuje również ścieżkę migracji do mySAP.com.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200