SAP BTP zintegruje różne aplikacje w jednym miejscu

Oparta na chmurze platforma biznesowa SAP Business Technology Platform pozwala na sprawne zarządzanie wszystkimi procesami z jednej lokalizacji. Wykorzystanie innowacyjnych technologii, w tym sztucznej inteligencji i zaawansowanej analityki, pomaga w przyspieszeniu transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa.

Foto: Svstudioart / Freepik

"Kiedy firma próbuje wejść w świat cyfrowy i przeprowadza transformację, zawsze ma sporo pytań" — mówi Janusz Bus, opiekun kluczowych klientów SAP w firmie SUPREMIS. "Aby pomóc w wyborze rozwiązań i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb, SAP wyszedł z inicjatywą, tworząc platformę biznesową, która zawiera wiele narzędzi pozwalających na adresowanie oczekiwań poszczególnych organizacji" — dodaje.

SAP BTP zapewnia istotną przewagę

SAP Business Technology Platform integruje różne aplikacje przedsiębiorstwa w jednym miejscu, umożliwiając firmom zarządzanie wszystkimi procesami biznesowymi z jednej lokalizacji. Jest platformą opartą na chmurze, która łączy inteligentne aplikacje przedsiębiorstwa z zarządzaniem bazami danych, analityką oraz możliwościami integracji różnych innych rozwiązań, które są dostosowane zarówno do środowisk chmurowych, jak i hybrydowych. Platforma BTP została zaprojektowana z myślą o transformacji biznesowej, a nie tylko technologicznej, koncentrując się na poprawie osiąganych przez firmy rezultatów biznesowych.

SAP BTP składa się z czterech zintegrowanych filarów technologicznych: zarządzania bazami danych i danymi, analityki, rozwoju aplikacji i integracji oraz inteligentnych technologii. Każdy z tych filarów oferuje unikalne możliwości, które mogą przyczynić się do osiągnięcia korzyści biznesowych. Dla przykładu, filar zarządzania danymi pozwala na zjednoczenie wszystkich danych w jednym miejscu dla pełnego widoku end-to-end, a filar analityki umożliwia podejmowanie świadomych decyzji opartych na wglądach w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Firmy mogą skorzystać z SAP BTP na wiele sposobów. Platforma pomaga w przekształcaniu procesów biznesowych poprzez oferowanie prostszych procesów i natychmiastowej widoczności wydajności firmy na wielu płaszczyznach. Ponadto SAP BTP sprzyja cyfrowej transformacji, pomagając firmom zwiększyć efektywność poprzez bardziej zautomatyzowane operacje biznesowe. Ułatwia też zwiększenie efektywności, łącząc systemy back-office z aplikacjami front-office, lub umożliwiając pełną integrację procesów operacyjnych oraz ról pracowników w jednej platformie.

Zdecydowanie się na SAP BTP może być atrakcyjne dla firm ze względu na obiecujące możliwości poprawy wydajności, zwiększenia zadowolenia klienta oraz umożliwienia szybszego dostępu do wartościowych informacji biznesowych, co w konsekwencji może przyczynić się do lepszych wyników finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z webcastem, w którym Janusz Bus, opiekun kluczowych klientów SAP w firmie SUPREMIS, tłumaczy czym jest platforma SAP BTP (Business Technology Platform) i dlaczego warto się nią zainteresować.

SAP BTP zintegruje różne aplikacje w jednym miejscu


W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]