Ruszyło trzecie w Polsce Autoryzowane Centrum Javy

Sun Microsystems Poland i debis IT Services Polska uruchomiły we Wrocławiu Authorized Java Center. AJC będzie pomagało krajowym firmom wykorzystywać możliwości technologii Java.

Firmy Sun Microsystems Poland i debis IT Services Polska poinformowały, że we Wrocławiu uruchomione zostało kolejne, trzecie w Polsce, Autoryzowane Centrum Javy (AJC). Podobne ośrodki stworzone zostały wcześniej w Krakowie przez firmę ComArch oraz w Zielonej Górze przez Max Elektronik. Wrocławskie centrum będzie zajmowało się tworzeniem własnych aplikacji i rozwiązań wykorzystujących technologię Java, realizacją projektów na zamówienie, w tym także związanych z technologią WAP oraz świadczeniem usług konsultacyjnych. Przyznawany przez Sun Microsystems certyfikat: Authorized Java Center jest dowodem uznania kwalifikacji firm, które zostały wyróżnione tym tytułem. W przypadku debis IT Services Polska, bardzo duży wpływ na uzyskanie certyfikatu miały wcześniejsze doświadczenia z takimi narzędziami i technologiami jak Java 2 Platform Enterprise Edition, Java Server Pages i Java Beans. Inżynierowie debisa wykorzystywali te technologie przy pracy nad projektami realizowanymi dla klientów z Europy Zachodniej m.in. dla koncernu DaimlerChrysler i niemieckiego operatora GSM - E Plus.

debis IT Services Polska

tel.: (71) 343 88 81

www.debis.pl

Sun Microsystems Poland

tel.: (22) 874 78 00

www.sun.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200