Rusza kolejny cykl spotkań Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu

W marcu rozpoczyna się kolejny cykl spotkań dla osób zainteresowanych skutecznym wdrażaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Konferencje Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu odbędą się we Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie. Computerworld jest jednym z patronów medialnych cyklu.

Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu (FORTiB) to organizowany po raz trzeci cykl spotkań przeznaczonych dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami wspierającymi bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Prelekcje prowadzone w ramach poszczególnych konferencji są prowadzone przez ekspertów dysponujących praktyczną wiedzą na temat omawianych rozwiązań oraz zagrożeń bezpieczeństwa IT.

Tegoroczny program Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu zostanie podzielony na dwa bloki tematyczne. Bezpłatną, prezentacyjną część konferencji w 2013 roku po raz pierwszy uzupełnią warsztaty techniczne skierowane do praktyków. Prowadzone przez doświadczonych inżynierów szkolenia pozwolą osobiście poznać omawiane wcześniej rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Udział w części praktycznej jest odpłatny.

Zobacz również:

  • Co trzecia firma w Polsce z cyberincydentem

Pierwsze spotkanie organizowane w ramach tegorocznego Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu odbędzie się już 6 marca we Wrocławiu. Kolejne konferencje zostaną zorganizowane w Katowicach (27.03.2013), Rzeszowie (10.04.2013), Łodzi (24.04.2013), Poznaniu (15.05.2013), Krakowie (5.06.2013), Bydgoszczy (18.06.2013), Gdańsku (20.06.2013) oraz w Warszawie (11.09.2013).

Cykl konferencji organizuje Veracomp we współpracy z firmą Compendium Centrum Edukacyjne. Partnerami technologicznymi tegorocznego Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu są firmy: F-Secure, Fortinet, Infoblox, NetIQ, Novell, Quantum, Sophos, SUSE, Symantec i Veeam. Szczegółowe informacje na temat programu i harmonogramu poszczególnych spotkań, a także formularze rejestracyjne są dostępne na witrynie: www.fortib.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200