Rozwiązanie Veeam Backup for Microsoft Office 365 Version 3 już dostępne

Veeam wydała nową wersję rozwiązania Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3, które pozwala firmom tworzyć kopii zapasowych danych z Office 365 Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business i Microsoft Teams.

Jak zapewnia Veeam, nowa wersja jej flagowego rozwiązania zapewnia przedsiębiorcom 30x szybsze tworzenie kopii zapasowych, większe bezpieczeństwo, więcej informacji o klientach oraz lepsze analizy.

Jest to możliwe dzięki temu, że Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3, wspiera szereg elastycznych opcji odbioru, a także wydajną automatyzację i skalowanie strumienia przychodów z tworzenia kopii zapasowych Office 365.

Zobacz również:

  • Adobe pokazało firmowego asystenta AI
  • Bezpieczeństwo w każdym środowisku
  • Ransomware zagraża ochronie zdrowia

Wersja 3 pozwala szybko tworzyć kopie zapasowe i odtwarzać dane z programów Office 365 Exchange, SharePoint i OneDrive dzięki obsłudze uwierzytelniania wieloelementowego.

Wspiera też większą widoczności i lepszą analizę dzięki raportom o ochronie danych z Office 365, które pomagają zidentyfikować niechronione skrzynki e-mail, a jednocześnie zarządzać wykorzystaniem licencji i pamięci masowej.

Rozwiązanie Veeam Backup for Microsoft Office 365 v3 jest już dostępne w formie subskrypcji na okres od roku do pięciu lat, z możliwością zapłaty z góry lub co roku.

Źródło: ITBC Communication

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200