Rozwiązania BMC z certyfikatem SAP

Firma BMC Software poinformowała o uzyskaniu certyfikatu integracji z SAP NetWeaver dla rozwiązań: do automatyzacji przetwarzania wsadowego Control-M v. 6.1, do zarządzania plikami wynikowymi Control-D v. 1.3 oraz do zarządzania aplikacjami Patrol for SAP Solutions.

Produkty te umożliwiają zwiększenie dyspozycyjność i niezawodność środowisk SAP przez zintegrowane zarządzanie wszystkimi ich elementami, umożliwiające wczesne i szybkie eliminowanie problemów jeszcze przed zaistnieniem awarii. Dostarczane przez BMC Software rozwiązania do zarządzania aplikacjami udostępniają zestaw funkcji pozwalający zapanować nad całym cyklem eksploatacji oprogramowania SAP.

Rozwiązanie Control-M 6.1 uzyskało certyfikat integracji z SAP NetWeaver w obszarach SAP Business Information Warehouse-Job Scheduling (BW-SCH 3.0-3.5) oraz External Interface for Job Background Processing (BC-XBP 6.10). Control-M for SAP Solutions umożliwia automatyzację i integrację procesów biznesowych w obrębie całego przedsiębiorstwa – nie tylko wewnątrz środowisk SAP, ale i poza nimi.

Zobacz również:

  • Cisco opracowało chmurową platformę do monitorowania biznesowych aplikacji i usług
  • Apple wydziela kolejne aplikacje od systemu iOS/iPadOS 16
  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa

Narzędzie Control-D 1.3 uzyskało certyfikat integracji w obszarze Output Management Systems (BC-XOM 4.0-6.20). Control-D automatyzuje zadania związane z obsługą raportów, od ich tworzenia, przez analizę, składowanie, przeglądanie, dystrybucję po usuwanie.

Patrol for SAP Solutions przeszedł pomyślnie przeprowadzone przez SAP testy zgodności z językiem ABAP używanym przez SAP NetWeaver. Rozwiązanie pozwala zwiększyć wydajność systemu, zapewniając możliwość zarządzania w czasie rzeczywistym procesami i zasobami.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200