Rozszerzona gwarancja na monitory MAG

Veracomp, dystrybutor monitorów MAG InnoVision w Polsce, wprowadził nowe, korzystniejsze warunki gwarancji.

Monitory LCD i CRT MAG InnoVision zakupione po 15 września br. zostały objęte 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dotychczas użytkownicy paneli LCD MAG mieli zapewniony roczny serwis gwarancyjny w przypadku usterki matrycy i elementów podświetlenia. Również przez rok, osoby korzystające z monitorów CRT mogły liczyć na bezpłatną naprawę kineskopu. Teraz trzyletnia gwarancja obejmuje wszystkie elementy monitora.

Użytkownicy monitorów MAG w Polsce mogą także korzystać ze wsparcia technicznego online. W polskojęzycznym serwisie internetowym pod adresemhttp://www.magi.pl udostępniono dokumentację techniczną, przykłady rozwiązań najczęściej występujących problemów i najnowsze sterowniki. Jest też możliwość kontaktu z inżynierami wsparcia technicznego. Natomiast sklepom i salonom komputerowych oferującym monitory MAG, Veracomp gwarantuje udzielenie pomocy technicznej online w ciągu 3 godzin za pośrednictwem systemu Helpdesk.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200