Rozszerzenie SAP na Finlandię i państwa nadbałtyckie

Koncern REHAU, dostawca opartych na polimerach produktów i rozwiązań dla budownictwa, przemysłu oraz motoryzacji, skorzystał ze wsparcia firmy BCC we wdrożeniu rozwiązań korporacyjnych SAP w Finlandii, Estonii oraz na Litwie i Łotwie.

Projekt rolloutu SAP w tych krajach był prowadzony przez Dział IT REHAU od marca do września br. Polska firma konsultingowa BCC zapewniła wsparcie wdrożenia w zakresie rachunkowości finansowej, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji, rozszerzeń standardu SAP w języku ABAP, a także interfejsów bazujących na technologii SAP PI (SAP Process Integration).

Projekt był kolejnym przedsięwzięciem SAP prowadzonym przez REHAU ze wsparciem BCC. W 2009/2010 r. BCC wsparło rollout SAP w polskiej spółce REHAU, a w latach 2010/2011 - w Serbii. Koncern REHAU z siedzibą w Niemczech zatrudnia 15 tys. pracowników w ponad 170 lokalizacjach na całym świecie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200