Rozmowy z Nortonem

Symantec wprowadził do oferty nowe wersje pakietów - Norton Utilities 2000 i TalkWorks PRO 3.0.

Symantec wprowadził do oferty nowe wersje pakietów - Norton Utilities 2000 i TalkWorks PRO 3.0.

Norton Utilities 2000 zawiera zestaw narzędzi, które mają wpłynąć na poprawę diagnostyki komputerów pracujących pod kontrolą Windows. Do podstawowych funkcji programu należą: ochrona przed przerwami w pracy, naprawa rejestrów systemu i usuwanie skutków awarii.

W skład pakietu wchodzą m.in. Norton Disk Doctor do diagnostyki dysku - sprawdzania tabel alokacji plików, katalogów i testów powierzchni w celu zapewnienia jego integralności - oraz Rescue Disk 2000 do tworzenia kopii plików i ochrony przed skutkami awarii systemu. Użytkownicy nowego pakietu uzyskują 3-miesięczny dostęp do usług Norton Web Services, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów z komputerem PC.

TalkWorks PRO 3.0, drugi z wprowadzonych na polski rynek pakietów Symanteca, służy do obsługi przesyłania głosu i faksów. Program umożliwia m.in. tworzenie wielu skrzynek pocztowych.

W jego skład wchodzi program Screen Pop przeznaczony do identyfikacji osób dzwoniących, łączenia z książką telefoniczną użytkownika i wyświetlania danych o dzwoniącym. TalkWorks PRO tworzy cztery rodzaje raportów dotyczących rozłączeń, rozmów przychodzących, wychodzących i faksów.

Częścią TalkPRO jest znana aplikacja WinFax PRO 9.0 do obsługi faksów, która pozwala na jednoczesne wykorzystanie jednej linii do komunikacji głosowej oraz przesyłania faksów, jak również korzystania z usługi faksu internetowego.

Ceny netto wynoszą: Norton Utilities 2000 - ok. 700 zł, TalkWorks PRO - ok. 230 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200