Rosyjska wersja Ami Pro

Na rosyjskim rynku oprogramowania pojawiło się wreszcie zapowiadane od dawna zrusyfikowane Ami Pro 3.0.

Na rosyjskim rynku oprogramowania pojawiło się wreszcie zapowiadane od dawna zrusyfikowane Ami Pro 3.0. Prezes rosyjskiego oddziału firmy Lotus Development, Jane Kitson poinformowała, iż jest to już drugi produkt firmy przetłumaczony na język rosyjski. We wrześniu br. zakończono rusyfikację programu Lotus Organizer, który rozpowszechniany jest na świecie wraz z Ami Pro. W kolejce czeka arkusz kalkulacyjny 1-2-3 w wersji dla Windows i program komunikacyjny cc:mail.

W skład rosyjskiej wersji Ami Pro 3.0 wchodzi program sprawdzający ortografię. Edytor zapewnia dzielenie wyrazów zgodnie z rosyjską ortografią, zawiera też standardowy zestaw przyjętych w Rosji wzorców dokumentów - w tym również finansowych. Proponowana cena rosyjskiej wersji Ami Pro wynosi 99 USD.

Zrusyfikowane Ami Pro konkurować będzie z rosyjską wersją Word for Windows Microsoftu, która pojawiła się w Rosji jesienią br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200