Red-stars.com inwestuje w internetowy serwis biznesowy

Pierwszą polską inwestycją austriackiej firmy jest tworzony z redakcją dziennika Puls Biznesu internetowy serwis biznesowo-finansowy.

Red-stars.com, austriacka firma inwestycyjna, kupi 30% udziałów w powstającej firmie Puls Biznesu Net, która ma tworzyć internetowy serwis finansowo-biznesowy. Wartość inwestycji szacowana jest na ok. 1 mln USD. Jest to pierwsza inwestycja austriackiej firmy w Polsce.

Nowy serwis tworzony z wykorzystaniem zasobów dziennika Puls Biznesu, wydawanego przez Bonnier Business Polska, ma zostać uruchomiony w IV kw. br. Inwestorzy liczą, że zdobędzie on czołową pozycję wśród polskich internetowych portali biznesowych i finansowych.

Red-stars.com rozpoczęła działalność w Polsce w połowie maja br. Według Dariusza Augustyna, szefa polskiego oddziału, jej działalność będzie się skupiać na finansowym i organizacyjnym wspieraniu firm internetowych. Inwestycje w poszczególne projekty mają wynieść od 250 tys. USD do 1,5 mln USD.

***

Red-stars.com rozpoczęła działalność w Polsce

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200