Red Hat z Krakowa

Krakowska firma B2B wprowadziła do sprzedaży oprogramowanie Red Hat Linux 7.

Krakowska firma B2B wprowadziła do sprzedaży, także przez Internet, oprogramowanie amerykańskiej firmy Red Hat. W ofercie firmy jest już dostępny Red Hat Linux 7. Oprogramowanie można kupić w jednym z trzech pakietów: Standard, DeLuxe i Server Professional.

Pakiet Standard oprogramowania Red Hat Linux 7 zawiera niezbędne narzędzia do uruchomienia stacji roboczej lub serwera. Ta wersja jest przeznaczona dla zaawansowanego użytkownika doświadczonego w instalowaniu Linuxa na nowo uruchamianych komputerach. Deluxe Workstation, oprócz Red Hat Linux w wersji 7, oferuje pakiet oprogramowania biurowego Office Suites, narzędziowego PowerTools oraz liczne aplikacje (w wersjach pełnych i demo). Istotne uzupełnienie stanowi także rozszerzone wsparcie producenta przy instalacji.

Zobacz również:

  • Red Hat wprowadza Lightspeed AI do dwóch platform

Pakiet Professional Server to rozwiązanie software'owe służące do uruchomienia rozbudowanego środowiska serwerowego. Oprogramowanie pozwala na obsługę wielu zadań - od postawienia standardowego serwera internetowego, poprzez obsługę bazy danych, po uruchomienie i pełne administrowanie serwerem plików, wydruku czy poczty. Red Hat Professional Server obejmuje wsparcie producenta również w zakresie konfiguracji serwera Apache.

B2B wraz z dostarczanym oprogramowaniem oferuje usługi instalacyjne, wdrożeniowe i serwisowe realizowane przez inżynierów systemu (Red Hat Certified Engineers).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200