RRC Poland nowym dystrybutorem Cisco Systems

Warszawska spółka należąca do Grupy Kapitałowej RRC stanie się czwartym dystrybutorem amerykańskiego giganta w Polsce. Oferta firmy poszerzona zostanie przede wszystkim o routery i rozwiązania dla telefonii IP.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami warszawska spółka RRC Poland została nowym dystrybutorem produktów Cisco Systems. Firma działa od 1998 r. i posiada w swojej ofercie urządzenia sieciowe i sprzęt telekomunikacyjny m.in. modemy, aktywne urządzenia sieciowe, rozwiązania dla sieci rozległych. Spółka dystrybuuje produkty takich firm jak 3Com, USRobotics, APC i Palm, działając głównie na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki umowie z Cisco, RRC Poland rozbuduje ofertę przede wszystkim o routery i systemy telefonii IP.

RRC Poland zatrudnia ok. 20 osób. Centralne biuro grupy kapitałowej RRC mieści się w Moskwie. Oprócz Polski, spółka posiada oddziały na Ukrainie, Węgrzech i w Czechach. Spółka rozważa stworzenie oddziału we Wrocławiu, w którym pracowałyby osoby posiadające doświadczenie w dystrybucji produktów Cisco.

Zobacz również:

  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa
  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200