PwC: nowy szef Doradztwa Technologicznego

Partnerem odpowiedzialnym za zespół Doradztwa Technologicznego w polskim biurze PwC został Tomasz Bejm, który dołączył także do grona partnerow w dziale Doradztwa Biznesowego spółki.

Tomasz Bejm posiada ponad 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów transformacyjnych i konsultingowych w obszarze IT na polskim rynku. Główne obszary specjalizacji Tomasza Bejma obejmują: definiowanie strategii biznesowo - informatycznych, nadzór nad projektami IT, zarzadzanie efektywnością IT, transformacje i optymalizacje działań w IT, IT Governance, zarzadzanie ryzykiem IT, planowanie ciągłości działania oraz monitorowanie bezpieczeństwa informacji.

PwC: nowy szef Doradztwa Technologicznego

Tomasz Bejm

Przed dołączeniem do PwC pracował w międzynarodowych firmach doradczych, w tym jako partner zarządzający zespołem Doradztwa Informatycznego w Ernst&Young.

Zobacz również:

  • Firmy nie spieszą się z debiutami giełdowymi

Zespół PwC w Polsce powiększyli także: w dziale Doradztwa Biznesowego - Mariusz Śpiewak i Pawel Dżurak, w dziale doradztwa podatkowego: Marcin Chomiuk i Andrzej Jacek Jarosz oraz w dziale audytu: Piotr Urban. Ostatnio partnerem firmy został także Piotr Romanowski, który dołączył w randze partnera do działu Doradztwa Biznesowego. Wraz z wszystkimi nowo mianowanymi osobami firma PwC w Polsce od 1 lipca liczy 48 partnerów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200