Przetarg na wsparcie programu Emp@tia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłasza przetarg na świadczenie usług doradczych i prowadzenie biura wsparcia projektu przy realizacji projektu "Emp@tia -Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego".

Biuro Wsparcia Projektu "Emp@tia" ma go wspomagać jego pracę w zakresie prawnym, informatycznym i promocyjnym. Biuro ma być prowadzone od momentu podpisania umowy do dnia 31.12.2013 r. Wartość przetargu wynosi ponad 930 tys. euro + VAT.

W biurze ma pracować co najmniej 11 osób, które będą posiadać kwalifikacje, doświadczenie oraz wykształcenie, które pozwoli im wspierać projekt "Emp@tia -Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego".

Termin składania ofert mija 15.7.2010 r.

Więcej informacji o przetargu na Świadczenie usług doradczych i prowadzenie biura wsparcia projektu przy realizacji projektu "Emp@tia - Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego - znak sprawy 14/DI/PN/2010

Więcej co dziennych ogłoszeń o przetargach w IT w administracji publicznej na naszym serwisie www.computerworld.pl/eprzetargi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200