Przenośny terabajt firmy Philips

Oferta firmy Philips poszerzyła się o zewnętrzny dysk twardy - model SPD5130. Urządzenie pozwala na zmagazynowanie aż 1 TB danych.

Nowy zewnętrzny dysk (SPD5130) może się pochwalić 1-terabajtową pojemnością co - według producenta - powinno wystarczyć na przechowanie 250 000 plików muzycznych. Jego obudowa została zabezpieczona grubym aluminiowym płaszczem. Urządzenie możemy podłączyć do komputera na dwa sposoby - wolniejszy i szybszy. W pierwszym przypadku skorzystamy z interfejsu USB 2.0, natomiast drugi zarezerwowany jest dla osób dysponujących sprzętem wyposażonym w złącze eSATA.

Przenośny terabajt firmy Philips

Philips SPD5130

Producent wyposażył nowość w pamięć podręczną o pojemności 32 MB oraz system, który odpowiada za włączenie oraz wyłączenie urządzenia wraz z pecetem. Ponadto użytkownik może skorzystać z przycisku " one-click backup", po naciśnięciu którego automatycznie zostanie przeprowadzony proces backupu.

Cena dysku Philips SPD5130 została ustalona na 449 euro.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200