Przełączniki i routery dla przedsiębiorstw

Motorola WS5100

Przełączniki i routery dla przedsiębiorstw
Bezprzewodowy przełącznik oparty na architekturze Wireless Next Generation (Wi-NG). Urządzenie jest zintegrowane z oprogramowaniem RF Management, które zarządza całym środowiskiem radiowym, obsługując takie mechanizmy, jak wykrywanie włamań, brama IPSec VPN i serwer RADIUS. Zapewnia obsługę do 42 portów dostępu (Virtual AP) i do 32 różnych sieci WLAN, dzięki czemu można elastycznie skalować sieć WLAN i dzielić ją na segmenty. Przełącznik obsługuje roaming L2/L3 i standardy sieciowe 802.11x (bezpieczeństwo danych).

Nortel ERS 8600

Przełączniki i routery dla przedsiębiorstw
Bardzo wydajny przełącznik do miejskich i operatorskich sieci szkieletowych. Pozwala budować systemy odporne na awarie - w razie awarii węzła sieci następuje automatyczna przebudowa dróg transmisji w czasie krótszym niż 1 s w sieci o dowolnej wielkości. Całkowita wydajność przełącznika (obsługującego technologie Ethernet 10/100/1000, Ethernet 10 Gb/s, WDM, ATM i Packet over SONET) wynosi 720 Gb/s. Urządzenie zapewnia pracę wszystkich portów (1 Gb/s oraz 10 Gb/s) z pełną szybkością liniową.

SMC Networks SMC8150L2

Przełączniki i routery dla przedsiębiorstw
Przełącznik zarządzalny L2/L4 o wysokości 1U, przeznaczony do pracy w dużych grupach roboczych. Ma 48 portów 10/100/1000 i 4 porty Combo, obsługujące połączenia światłowodowe. Szybkość przełączania pakietów wynosi 100 Gb/s. Zarządzanie przełącznikiem odbywa się w trybie in band i out of band. Oferuje zaawansowane opcje zarządzania i bezpieczeństwa, takie jak ACL, TACACS+, RADIUS, SSH, SSL, 802.1x. Przełączniki można łączyć w klaster, zarządzając maksymalnie 32 urządzeniami, które są widoczne pod jednym adresem IP.


TOP 200