Przełączniki KVM firmy Aten

ATEN International oferuje tanie przełączniki KVM linii Petite, które mogą zarządzać dwoma lub czterema serwerami i pecetami pracującymi w systemie informatycznym.

Przełączniki KVM (klawiatura, wideo i mysz) linii Petite są wyposażone w 2 albo w 4 porty. Aten oferuje 5 modeli przełączników: CS-62A, CS-64A, CS-521, CS-522 i CS-62 U.

Przełączniki KVM firmy Aten

CS-62A to 2-portowy przełącznik KVM PS/2, a CS-64A to 4-portowy przełącznik KVM PS/2. Przełączniki są małe i dzięki wbudowanym kablom KVM oraz kompaktowej plastikowo-metalowej obudowie oferują doskonałą wydajność jak na sprzęt o tak małych wymiarach.

CS-521 to 2-portowy przełącznik KVM PS/2 i USB, a CS-522 to 4-portowy przełącznik KVM PS/2 i USB). Przełączniki umożliwiają użytkownikom połączenie z jednym komputerem przy pomocy złącza PS/2 oraz USB (CS-521) lub połączenie dwóch komputerów z konsolą PS/2 (CS-522).

Przełącznik CS-62U jest wyposażony w 4 porty i reprezentuje jedną z linii rozwiązań USB firmy Aten, która umożliwia użytkownikom połączenie dwóch komputerów USB z konsolą USB w jeden kompleksowy system USB, kompatybilny z innymi platformami operacyjnymi: PC, Mac, Linux oraz Sun.

Wszystkie przełączniki linii Petite są dostępne w Polsce w firmie AJM (patrz witryna www.ajm.com.pl). Więcej informacji o producencie można znaleźć pod adresemhttp://www.aten.com .


TOP 200