Przełącznik dla MSP obsługujący połączenia PoE

Allied Telesis wprowadził na rynek nowy gigabitowy zarządzalny przełącznik warstwy trzeciej ze wsparciem dla technologii PoE. AT-9424T/POE to 24-portowy przełącznik obsługujący miedziane połączenia Ethernet 10/100/1000.

Urządzenie jest przeznaczone głównie dla małych i średnich firm, które zdecydowały się wprowadzić do swoich sieci LAN aplikacje multimedialne. Dzięki funkcjonalności warstwy trzeciej przełącznik zapewnia dobre wsparcie dla funkcjonalności QoS i IGMP (Internet Group Management Protocol), co pozwala na korzystanie z aplikacji wymagających wysokich przepustowości, takich jak glos lub przesyłanie strumieniowe obrazu wideo on-line.

Przełącznik dla MSP obsługujący połączenia PoE
AT-9424T/POE zawiera 24 porty pracujące zgodnie ze specyfikacją IEEE 802.11af. Oznacza to, że porty mogą zasilać urządzenia sieciowe przez okablowanie miedziane UTP, dostarczając im moc o wielkości do 15,4 W.

Zobacz również:

  • Apple po 16 latach może zmienić kultowy element iPhone'a

Przełącznik jest przystosowany do instalowania w standardowej szafie przemysłowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200