Przełącznik KVM firmy ATEN

Firma Aten rozpoczęła produkcję podręcznego, 2-portowego przełącznika PS/2 KVM o nazwie Petite CS-62B. Urządzenie pozwala kontrolować dwa komputery przy pomocy jednego zestawu KVM (monitor, mysz PS/2 oraz klawiatura PS2) oraz umożliwia podłączenie i używanie jednego zestawu głośników i mikrofonu jednocześnie do dwóch komputerów.

Przełącznik KVM firmy ATEN
Firma zaprojektowała nowy przełącznik mając na uwadze fakt, że coraz więcej użytkowników chce używać mikrofonów i głośników, a w tym samym czasie pracować z innymi aplikacjami na drugim komputerze. Przełącznik CS-62B pozwala to robić.

Rozwiązanie oferuje dobrą jakość obrazu o rozdzielczości 2048x1536, obsługuje funkcje Microsoft Intellimouse oraz jest kompatybilne z większością popularnych systemów operacyjnych: WinXP, WinME, Win2000, Win2003, Win98, NT, Linux. Przełącznik CS-62B jest dostarczany wraz z kablami KVM o długości 1,8 m.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200