Przełącznik Extreme Summit X150

Extreme poszerzył ofertę o inteligentny przełącznik noszący nazwę Summit X150, przeznaczony do obsługiwania obrzeży sieci LAN. Firma oferuje również nowe programy, które ułatwiają zadanie zarządzania jej przełącznikami.

Wszystkie przełączniki firmy Extreme (w tym przełącznik X150) pracują pod kontrolą modularnego systemu operacyjnego ExtremeXOS. Oznacza to, że administrator zarządza nimi przy pomocy tego samego interfejsu CLI (Command Line Interface) i tych samych skryptów, które można tak pisać, aby wykonywały wiele zadań automatycznie.

Przełącznik Summit X150 jest autonomicznym węzłem sieci Layer 2 (co oznacza, że urządzeń tych nie można łączyć i budować w wieżę), który nie wspiera firmowego schematu rozmieszczania portów o nazwie Universal Port, opartego na technologii LLDP (Link Layer Discover Protocol).

Zobacz również:

  • Cisco Business – rozwiązanie sieciowe od Cisco dla małego i średniego biznesu
Przełącznik Extreme Summit X150
Extreme ma w ofercie trzy modele przełącznika X150: 24 portowy przełącznik z portami Ethernet 10/100, 48-portowy przełącznik z portami Ethernet 10/100 i 24-portowy przełącznik z portami Ethernet 10/100, które wspierają technologię Power over Ethernet (15,4 wata mocy na każdy port). Wszystkie przełączniki zawierają dwa porty uplink Gigabit Ethernet. Cena - od 1095 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200