Przejdź do chmury z IBM

Materiał promocyjny Wiedza i case studies zaprezentowane podczas webinarium Przyspiesz działanie biznesu z IBM Cloud pozwolą zrozumieć, dlaczego chmura jest tak ważna dla firm, oraz jak zaplanować własną migrację do chmury.

Tradycyjna infrastruktura lokalna on-premise nie jest w stanie zapewnić elastyczności i szybkości reakcji, które są potrzebne w dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie. Przedsiębiorstwa potrzebują infrastruktury IT cechującej się niezawodną pracą, ale i elastycznością oraz opcją natychmiastowego skalowania. Ma to kluczowe znaczenie dla zachowania konkurencyjności w obecnym, szybko zmieniającym się środowisku.

Podczas webinarium Przyspiesz działanie biznesu z IBM Cloud dowiemy się, w jaki sposób chmura pomaga firmom rozwijać się w obecnych czasach i dlaczego rozwiązania takie jak Distaster Recovery, czy budowanie i modernizacja aplikacji w Kontenerach są kluczowe, jeśli nie chcemy zostać w tyle za konkurencją.

Chmura i budowanie oraz modernizowanie aplikacji

Rozwiązania Cloud Native to przede wszystkim sposób tworzenia i wdrażania aplikacji, a nie tego, gdzie się one znajdują. Technologie IBM umożliwiają tworzenie innowacji bez ograniczeń – możemy wprowadzać pomysły w życie dzięki hybrydowej platformie chmurowej, otwartej dla dowolnej aplikacji lub infrastruktury.

Często nie musimy też tworzyć aplikacji od podstaw. Możemy ją zmodernizować, wykorzystując dotychczasowe inwestycje, które przeniesiemy do chmury. Zyskamy w ten sposób lepszą elastyczność i skalowalność, a przy tym zachowamy funkcjonalność samej aplikacji. W portfolio IBM znajdziemy m.in. rozwiązania Red Hat OpenShift on IBM Cloud, IBM Cloud Functions czy IBM Cloud Continous Delivery, które zapewniają dostęp do środowisk i narzędzi chmurowych dla firm, umożliwiając szybszą i efektywną cyfrową transformację.

Poznamy również korzyści zapewniane przez Konteneryzację aplikacji, w tym możliwość przenoszenia aplikacji między platformami i chmurami, czy elastyczne podejście dla programistów na integrację z już istniejącym środowiskiem DevOps.

Rozwiązania VMware na IBM Cloud

Rozwiązania VMware na chmurze IBM oferują różne możliwości i poziomy elastyczności konfiguracji. Możemy wybierać między pięcioma różnymi punktami początkowymi. Głównym z nich jest IBM Cloud for VMware Solutions Dedicated - to rozwiązanie zarządzane przez klienta, działające w infrastrukturze jednego dzierżawcy. W zależności od wymaganego poziomu dostosowania, przedsiębiorstwa mogą wybrać jedną z opcji:

  • VMware vCenter Server on IBM Cloud - gotowe rozwiązanie z kwalifikowanymi hostami i dołączonymi opcjami pamięci masowej, z automatyczną instalacją vSphere i dodatkowymi, opcjonalnymi komponentami VMWare, takimi jak NSX i vSAN.
  • VMware vSphere on IBM Cloud - dostarczane jako sprzęt kompatybilny z VMware i licencje, które możemy wykorzystać do zbudowania środowiska VMware skonfigurowanego tak, aby spełniało nasze wymagania. Dostępna jest również określona wersja vCenter i dodatki do oprogramowania.

Jest też rozwiązanie IBM Cloud for VMware Solutions Shared, które działa w infrastrukturze obsługującej wielu dzierżawców. Umożliwia konfigurowanie i uruchamianie maszyn wirtualnych ESXi na żądanie, bez wcześniejszego zobowiązania. Wykorzystuje przy tym VMware vCloud Director, pozwalając na wykorzystywanie zasobów w modelu godzinowym lub miesięcznym.

Szerzej o tym, jak kompleksowe jest portfolio środowiska VMware w ramach chmury IBM Cloud opowiemy na konferencji. Przedstawimy, jak bezpieczną i elastyczną ścieżkę do chmury publicznej możemy obrać, a także jak rehostować i modernizować obciążenia przedsiębiorstwa w chmurze.

To nie wszystko!

Oprócz tego podczas webinarum przedstawimy rozwiązania z zakresu Distaster Recovery w chmurze, jak również opowiemy o infrastrukturze w chmurze IBM Power - serwerach i pamięciach masowych, oraz bezpiecznej platformie pod systemy ERP dla firm.

ZAREJESTRUJ SIĘ