Przedsiębiorstwa potrzebują bezpiecznej komunikacji

Zapraszamy do słuchania redakcyjnego podcastu serii Tech Trends. Po raz pierwszy naszym gościem jest przedstawiciel operatora telekomunikacyjnego. Rozmawiamy o bezpiecznej komunikacji i potrzebach przedsiębiorstw w tym zakresie.

Telekomy stały się integralną częścią naszego życia. Smartfon i internet towarzyszą nam codziennie. Również w pracy. Ale rola operatorów, szczególne w sektorze B2B, nie ogranicza się tylko do zapewnienia łączności. Na dostawcach usług spoczywa zapewnienie bezpieczeństwa i przepustowości, szczególnie w dobie pracy zdalnej. Dedykowane łącza, bo o nich mowa, umożliwiają odseparowanie ruchu sieciowego włącznie dla jednej firmy. To daje przedsiębiorstwu lub organizacji, która posiada kilka rozproszonych lokalizacji, gwarancję wyłączności na dane połączenie, a tym samym na ochronę danych, które w ramach wydzielonej sieci przepływają tylko pomiędzy oddziałami danego przedsiębiorstwa.

O tym, w jaki sposób budować bezpieczną komunikację i jakie branże takich rozwiązań szczególnie potrzebują, rozmawiamy w naszym podcaście z Grzegorzem Wójcikiem, kierownikiem ds. produktu w Polkomtelu.

Zobacz również:

  • Komunikacja w erze postpandemicznej – badanie Computerworld
  • Inteligentna giełda – świat się kończy czy zaczyna?
  • Ważne trendy na 2024

Zapraszamy do słuchania

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200