Prosta droga do chmury - zaproszenie na eSeminarium

Materiał promocyjny Dynamiczna rzeczywistość współczesnego biznesu wymaga od firm coraz większej elastyczności. Tę z kolei można zapewnić m.in. poprzez wykorzystanie rozwiązań chmurowych, dostępnych na żądanie i dostarczanych w modelu „as a service”. W jaki sposób zrobić to efektywnie? O tym opowiemy na eSeminarium pt. „Flexible Engine - prosta droga do chmury”.

Flexible Engine, czyli zestaw usług z zakresu infrastruktury IT funkcjonujących jako IaaS (Infrastructure as a Service) i PaaS (Product as a Service) dopasowywanych indywidualnie przez każdego klienta. W trakcie transmisji, która odbędzie się już 7 listopada o godzinie 12:00, zaprezentujemy czym jest to narzędzie i w jaki sposób może przyczynić się do wzrostu elastyczności technologicznej i biznesowej firmy. W szczególności:

  • Flexible Engine - drugi Amazon? Kolejny hyperscaler czy lokalna chmura od telekomu? - omówienie najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości
  • Jak zatrudnić cloud computing (IaaS/PaaS) do pracy w IT w polskiej firmie? Jak to działa w praktyce? Prezentacja z konsoli technicznej.
  • Z doświadczeń rynkowych: największe obawy klientów i jakie są na nie odpowiedzi? Co trzeba umieć, by skutecznie zarządzać chmurą?

W trakcie trwania eSeminarium przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy do rejestracji!