Pronox Technology zmontuje telewizory LCD

Pronox Technology otrzymał od kontrahenta z Wielkiej Brytanii zlecenie na montaż telewizorów LCD. Wartość umowy wynosi blisko 18 mln zł.

Umowa, która obejmuje również dostawę produktów do sieci handlowych na Wyspach zostanie zrealizowana do 15 września 2007 roku. Pronox zmontuje telewizory o przekątnych od 15 cali do 32 cali.

"To nasz pierwszy tak duży kontrakt na rynku brytyjskim. Jego znaczenie jest dla nas tym istotniejsze, że wzrost udziału w rynku Consumer Electronic jest jednym z najważniejszych celów spółki. Współpraca z zagranicznymi kontrahentami funkcjonującymi w tym perspektywicznym segmencie i wykorzystanie efektu synergii pozwoli nam na umocnienie pozycji konkurencyjnej tak w skali kraju jak również w ujęciu międzynarodowym. Spółka konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju, dzięki czemu już w sierpniu bieżącego roku uruchomimy kolejny zakład produkcyjny i linię montażową sprzętu elektronicznego." - powiedział Dariusz Smagarowicz, Wicepezes Zarządu Pronox Technology SA.

Zobacz również:

  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?
  • Technologia QDEL ma zastąpić OLED jako najwyższej klasy wyświetlacze do 2026 roku
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200