Projektory Mitsubishi z nowym chipem DLP

Firma ProAudio-AVT poszerzyła ofertę projektorów marki Mitsubishi o dwa bliźniacze modele XD460U i XD490U, wyposażone w najnowszą, 7-calową matrycę DLP DarkChip3 o rozdzielczości XGA. Urządzenia przeznaczone są do prezentacji w salach średniej wielkości.

Projektory XD460U i XD490U wytwarzają obraz o jasności odpowiednio 2600 oraz 3000 ANSI lumenów, a ich współczynnik kontrastu to 2500:1. Dzięki zastosowaniu czterokolorowego koła barwnego oraz wielu algorytmów przetwarzania obrazu, w tym Mitsubishi Color Enhancer i opatentowanej przez firmę Texas Instruments technologii BrilliantColor, uzyskano zwiększenie jasności barw ze środka palety.

Projektory Mitsubishi z nowym chipem DLP

Projektor Mitsubishi XD460U

Nowe modele wyposażono w kilka przydatnych funkcji, w tym możliwość korekcji efektu Keysone'a w dwóch płaszczyznach, wirtualny Lens Shift oraz opcję Wall color support, która pozwala w prosty sposób poprawić balans kolorów przy wyświetlaniu obrazu na kolorowej ścianie. Trwałość lampy oszacowano na 5000 godzin. Oba modele mają wbudowane wejście DVI.

Ceny modeli to odpowiednio 8696 oraz 10130 zł.

Dystrybutor: http://www.proaudio.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200