Projektor LCD do slajdów Panasonika

PT-P1SD to oznaczenie nowego projektora LCD marki Panasonic, który własnie wchodzi na rynek. Urządzenie umożliwia pokazy slajdów i cyfrowych fotografii.

Urządzenie może wyświetlać obraz o jasności 1500 ANSI lumenów i w kontraście 400:1 (wartości deklarowane przez producenta). Posiada wbudowany czytnik kart SecureDigital, co oznacza, że pokaz slajdów lub prezentacja mogą odbyć się bez podłączania projektora do komputera. Polscy klienci będą też mogli skorzystać z polskiego menu. Odległość projekcji wynosi 1,0 - 9,9 m. Urządzenie jest zgodne z formatem HDTV i obsługuje funkcję automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych.

Projektor LCD do slajdów Panasonika

Panasonic PT-P1SD

Wymiary urządzenia wynoszą 234 x 65 x 188 mm, a waga - 1,3 kg. Jak przekonuje producent, projektor wyposażony został w opcje zapobiegania kradzieży, w tym system haseł i funkcję umożliwiającą wykorzystanie urządzenia tylko z zarejestrowaną kartą pamięci.

Warto wspomnieć, że opisywany model projektora uzyskał prestiżowe wyróżnienie TIPA 2006 (Technical Image Press Association) jako najlepszy cyfrowy projektor fotograficzny - o tym i innych zdobywcach nagród informowaliśmy w tekście "Oscary" dla najlepszego sprzętu fotograficznego. Zachęcamy także do lektury artykułu poświęconego testom projektorów LED.

Więcej informacji: Panasonic

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200