Projekt www w jednym kliku

Relume uruchomił pierwszy na świecie kreator stron oparty na sztucznej inteligencji, który eksportuje do Webflow i Figma.

Senjin Pojskić / Pixabay

Startup Relume z siedzibą w Sydney uruchomił pierwszy na świecie kreator witryn oparty na sztucznej inteligencji, który eksportuje do Webflow i Figma. Ma umożliwić użytkownikom łatwe tworzenie szkieletów witryn za pomocą jednego polecenia i eksportowanie ich do Figma i Webflow.

„AI-powered site builder” to pierwsza w swoim rodzaju platforma bez kodu, wyposażona w intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który ułatwia użytkownikom tworzenie wysokiej jakości szkieletów bez żadnego doświadczenia w kodowaniu. Nowy kreator witryn został opracowany przez sześcioosobowy zespół Relume, którego członkowie pracowali wcześniej w w Canva i Antler.

Zobacz również:

  • AI a DC - oto jest wyzwanie
  • Google udostępnia AI Gemma dla developerów

Narzędzie startupu zostało już wykorzystane do stworzenia stron docelowych dla Nike, Headspace, Jasper AI i Dapper Labs.

Relume ma duże ambicje, aby stać się kolejną australijską Canvą, a uruchomienie nowego narzędzia do tworzenia witryn opartego na sztucznej inteligencji jest znaczącym krokiem w kierunku osiągnięcia tego celu. Od momentu uruchomienia w listopadzie 2021 r. Relume zdołał pozyskać 41 tys. użytkowników bez inwestycji zewnętrznych.

„Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszego nowego narzędzia do tworzenia witryn opartego na sztucznej inteligencji, które naszym zdaniem znacznie przyspieszy proces tworzenia witryn marketingowych od podstaw”, poinformował Dan Anisse, współzałożyciel Relume. „Naszą misją jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do wzmocnienia pozycji projektantów, a nie ich zastąpienia, i jesteśmy przekonani, że dzięki tej premierze zrobimy długą drogę w kierunku osiągnięcia tego celu”.

Źródło: Relume

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200