Progress przejmuje Kemp Technologies

Progress (dostawca produktów do opracowywania, wdrażania i zarządzania aplikacjami) ogłosił zakończenie przejęcia firmy Kemp Technologies, która specjalizuje się dostarczaniu, optymalizowaniu oraz ochronie aplikacji i sieci w dowolnych środowiskach chmurowych lub hybrydowych.

Foto: fauxels/Pexels

Dzięki temu przejęciu amerykańska firma Progress rozszerzy ofertę, dodając zarządzanie Application Experience (AX) do swojego portfolio produktów DevOps, Application Development, Data Connectivity i Digital Experience. Z kolei Kemp stając się częścią Progress, wzmacnia portfolio na wiele sposobów. Produkty Progress DevOps i DevSecOps (Chef) mogą pomóc użytkownikom Kemp AX w szybkim reagowaniu na zmiany dzięki elastyczności, bezpieczeństwu i skalowaniu.

Możliwości Kemp AX w zakresie bezprzerwowego dostarczania aplikacji zapewniają, że każda interakcja użytkownika, niezależnie od kanału, jest wysoce wydajna i zawsze dostępna. Te możliwości uzupełniają portfolio Progress Digital Experience, które pomaga organizacjom tworzyć i wdrażać płynne, spójne i kontekstowo spersonalizowane środowisko dla klientów, partnerów i pracowników.

Zobacz również:

  • Spółka LTTS otworzyła w Krakowie centrum badawczo-rozwojowe
  • W rankingu rozwiązań ADC ta firma została oceniona najwyżej

I wreszcie wykrywanie anomalii, monitorowanie i telemetria aplikacji firmy Kemp Flowmon uzupełniają funkcje dostępne w Progress WhatsUp Gold, zapewniając bardziej wszechstronną ofertę monitorowania i diagnostyki wydajności sieci (NPMD), która upraszcza zarządzanie dzisiejszą wysoce złożoną infrastrukturą lokalną i chmurową.

Komentując przejęcie Yogesh Gupta, dyrektor generalny Progress, mówi, „Przejęcie Kemp otwiera dla nas nowe, ekscytujące możliwości i cieszymy się, że możemy powitać załogę, klientów i partnerów Kemp w Progress. Dodanie funkcji Application Experience do naszego portfolio zapewnia ogromne korzyści naszym klientom i partnerom. Wzmacnia to naszą ofertę rozwiązań do zarządzania, aby jeszcze lepiej móc opracowywać, wdrażać i zarządzać aplikacjami, a także pogłębia nasze zaangażowanie w zapewnienie sukcesu klientom poprzez zaspokojenie szerszego zestawu ich potrzeb”.

I dodaje, „Po sukcesach, jakie odnieśliśmy w przypadku przejęcia Ipswitch i Chef, jesteśmy przekonani, że przejęcie Kemp będzie kolejnym dowodem naszej strategii ciągłego wzrostu, ponieważ dodamy znaczącą wartość dla akcjonariuszy i zapewnimy stałe korzyści naszym partnerom”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200