Profesjonalny kombajn drukarski Ricoh

Firma Ricoh przedstawiła nową drukarkę laserową z serii Aficio. AP900 jest według producenta idealna dla biur i zakładów, które potrzebują szybkich i oszczędnych wydruków czarno-białych wysokiej jakości. Urządzenie potrafi drukować 75 stron na minutę w rozdzielczości do 1200 dpi.

Drukarka Ricoh Aficio AP900

Drukarka Ricoh Aficio AP900

Drukarka Aficio AP900 przeznaczona jest zwłaszcza do zastosowań biurowych. Obsługuje trzy języki opisu dokumentów: Ricoh RPCS, PCL 5e/PCL6 i Adobe PostScript 3, współpracuje także z większością aplikacji biurowych i graficznych, działającymi w systemach Windows i Mac OS. Ricoh zapewnia, że zadbał też o bezpieczeństwo pracy w sieci, wyposażając urządzenie w system szyfrowania danych, funkcję wymuszania potwierdzania tożsamości oraz tryb "bezpiecznego druku" (Locked Print), zabezpieczający poufne wydruki przed osobami nieupoważnionymi.

Urządzenie umożliwia także pełną konfigurację panelu i wszystkich opcji oddzielnie dla każdego użytkownika czy grupy roboczej. Standardowo jest też wyposażone w interfejsy 10/100 BASE TX i równoległy IEEE 1248 oraz opcjonalnie w USB 2.0 i WLAN IEEE 802.11b.

Zobacz również:

Drukarka Rocoh Aficio AP900 jest już dostępna w Stanach Zjednoczownych i kosztuje 19900 USD. Pełna specyfikacja techniczna oraz więcej informacji dostępne jest na stronie producenta: Ricoh


TOP 200