Profesjonalne NVidie już są

W sprzedaży pojawiły się najnowsze karty graficzne zbudowane w oparciu o procesory NVidia Quadro4 przeznaczone dla stacji roboczych.

W sprzedaży pojawiły się najnowsze karty graficzne zbudowane w oparciu o procesory NVidia Quadro4 przeznaczone dla stacji roboczych.

Seria NVidia Quadro4 XGL to bardzo popularne urządzenia do zastosowań profesjonalnych oferujące wysoką wydajność w aplikacjach inżynierskich, możliwość programowania grafiki i wielomonitorową pracę.

Zobacz również:

Seria NVidia Quadro4 XGL obejmuje modele:

-Quadro4 900 XGL - karta wyposażona w 128 MB szybkiej pamięci DDR. Producent chwali się, że jest pierwszą kartą grafiki na świecie, która w teście ProCDRS-03 przekroczyła wynik 100 fps (104 fps). Posiada dwa wyjścia DVI na monitory LCD. Karta przeznaczona jest do pracy z wymagającymi aplikacjami CAD i DCC.

-Quadro4 750/700 XGL - to odpowiednio karty ze 128 MB i 64 MB DDR posiadające wyjścia VGA i DVI.

-Quadro4 550 XGL - to karta z 64 MB DDR. Jest to produkt 3D klasy "entry-level". Posiada uniwersalne wyjście LFH pozwalające na podłączenie 2 monitorów CRT lub dwóch LCD w standardzie DVI.

Wszystkie karty są dostarczane wraz ze specjalnymi sterownikami: MAXtreme dla 3ds MAX, PowerDRAFT dla AutoCAD-a i QuadroView (przeglądarka CAD) oraz oczywiście z certyfikowanymi sterownikami systemowymi dla WIN NT/2000/XP.

Wszystkie modele oparte o procesory NVidia Quadro4 XGL produkuje firma PNY Technologies.

Więcej informacji:

http://www.servodata.com.pl


TOP 200