Profesjonalne 42" LCD od Sanyo

Sanyo 42LE1 nowy wyświetlacz LCD zaprojektowany do zastosowań reklamowych i informacyjnych.

Monitor Sanyo nadaje się idealnie do wyświetlania informacji w miejscach takich jak lotniska i stacje kolejowe, a także kina, hotele i sklepy. Ekran o przekątnej 105 centymetrów w formacie 16:9 zapewnia rozdzielczość 1366x768 pikseli (W-XGA). Czas reakcji wynosi zaledwie 6 milisekund (GTG), więc ekran nie smuży nawet przy szybkich zmianach obrazu. Dzięki współczynnikowi kontrastu równemu 1500:1 oraz jasności 500 cd/m2 obrazy wyświetlane przez 42LE1 będą wyraźne i dobrze widoczne.

Profesjonalne 42" LCD od Sanyo

Ekran LCD 42" Sanyo 42LE1

Firma opracowała specjalną technologię szerokokątną, która zmniejsza do minimum odblaski i zniekształcenia, zapewniając niezwykle szeroki kąt widzenia 178 stopni. 42LE1 oferuje szeroką gamę złączy wejściowych i wyjściowych: komponentowe, SCART (RGB i S-VHS), kompozytowe i RS-232, a także wejście DVI z obsługą HDCP do sygnałów HD oraz wyjścia audio do zewnętrznych głośników. Niewielka grubość i mała waga (zaledwie 22,5 kg) monitora pozwalają na jego łatwą instalację. Do urządzenia dołączane są: kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania i podręcznik użytkownika. Opcjonalnym wyposażeniem jest podstawa monitora. Monitor ma trzyletnią gwarancję. Monitor 42LE1 oferowany jest w sugerowanej cenie detalicznej 9999 zł netto.

Zobacz również:

  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?

Więcej informacji:

http://www.sanyo-polska.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200