Produkty Fincom standardu 802.11g

Fincom International poszerza ofertę o cztery produkty bezprzewodowe standardu 802.11g, które transmitują dane z szybkością 54 Mb/s. Trzy z nich po włączeniu trybu Turbo przesyłają dane z szybkością do 108 Mb/s. Są to rozwiązania przeznaczone zarówno dla komputerów stacjonarnych jak i przenośnych.

Użytkownicy mają do wyboru cztery urządzenia:

1. Router Microcom Broadband Router WiFi 11g - urządzenie zawierające router, 4 portowy przełącznik Ethernet oraz punkt dostępu świadczący usługi bezprzewodowym klientom. Router można podłączyć do Internetu przez ADSL lub modem zewnętrzny i wykorzystać do współdzielenia przepustowości oferowanej przez Neostradę przez wielu użytkowników. Bezpieczeństwo danych jest gwarantowane dzięki zintegrowanej z urządzeniem zaporze.

2. Microcom Travel Card WiFi 11g - interfejs standardu CardBus przeznaczony dla użytkowników notebooków, które nie są wyposażone w interfejs radiowy. Karta wspiera tryb Turbo.

Zobacz również:

  • Te proste wskazówki ułatwiają zadanie rozbudowy firmowej sieci Wi-Fi

3. Microcom USB Adapter WiFi 11g - adapter radiowy wyposażony w złącze USB, który można instalować w stacjonarnych pecetach oraz w notebookach. Urządzenie współpracuje z portami USB standardów 2.0 i 1.1. Adapter wspiera tryb Turbo.

Produkty Fincom standardu 802.11g
4. Microcom PCI Card WiFi 11g - karta wyposażona w złącze PCI, umożliwiająca szybkie podłączenie peceta do sieci bezprzewodowej (patrz zdjęcie obok). Karta wspiera tryb Turbo.

O oto rekomendowane ceny detaliczne netto urządzeń: Microcom USB Adapter WiFi 11g: 212 zł; Microcom Travel Card WiFi 11g: 138,5 zł; Microcom Broadband Router WiFi 11g: 327 zł; Microcom PCI Card WiFi 11g: 163 zł.

Więcej informacji na stronie producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200