Pro Futuro: jedno łącze dla głosu i danych

Operator wprowadza usługę Futuro Voice Port zapewniającą równoległe korzystanie z połączeń głosowych i transmisji danych, w oparciu o jedno łącze dostępowe w technologii LMDS.

Operator wprowadza usługę pozwalającą na jednoczesne korzystanie z połączeń głosowych, dostępu do Internetu oraz transmisji danych, w oparciu o jedno łącze dostępowe w technologii LMDS.

Usługa Futuro Voice Port realizowana jest na bazie własnej ogólnopolskiej sieci teleinformatycznej operatora. Adresatem nowej usługi są w pierwszej kolejności firmy generujące duży ruch telefoniczny. Łącze LMDS umożliwi im obniżenie kosztów użytkowania całego systemu teleinformatycznego.

Usługa Voice Port pozwala na integrację ruchu głosowego (poprzez centralki PABX) z usługami transmisji danych. Transmisja sygnałów głosowych odbywa się poprzez łącze dostępowe i sieć teleinformatyczną Pro Futuro. Obecnie wprowadzana usługa Futuro Voice Port jest rozwinięciem oferowanej już przez firmę usługi VoIP - Futuro Mundus.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200