Primergy dla małych i średnich

Fujitsu Siemens Computers zapowiada dwa nowe, wielozadaniowe modele serwerów Primergy z procesorami Intela.

Fujitsu Siemens Computers zapowiada dwa nowe, wielozadaniowe modele serwerów Primergy z procesorami Intela.

Primergy C150, jednoprocesorowy serwer z Pentium 4, jest przeznaczony dla małych biur i przedsiębiorstw. Może być wykorzystywany jako serwer plików i wydruków, serwer pocztowy, centralny serwer aplikacji i jako brama.

Zobacz również:

  • TikTok zmienia strategię dotyczącą bezpieczeństwa danych

Drugi model - Primergy C200 - wyposażony w dwa procesory Pentium III, jest dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Przeznaczony jest do zastosowań, takich jak serwer internetowy/intranetowy czy serwer komunikacyjny wykorzystywany jako brama, domena czy firewall.

Nowe Primergy są wyposażone w pamięć ECC z korekcją błędów i dyski twarde hot-plug. Obydwa modele są oferowane łącznie z zainstalowanym oprogramowaniem do zarządzania: ServerStart i ServerView, oraz z EasyMirror, pozwalającym na mirroring dysków twardych. Mogą działać na platformie Windows 2000, NetWare, Open UNIX 8, OpenServer 5 i Linux. Są przystosowane do montażu w szafach 19".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200