Praktycy o zarządzaniu w IT – zapraszamy na konferencję ManageEngine Forum 2022

Computerworld Już w październiku odbędzie się 13. edycja ManageEngine Forum – największego wydarzenia związanego z marką ManageEngine w tej części Europy. Konferencja od lat przyciąga praktyków IT z całego kraju, aby podczas dwóch dni wydarzenia wymieniać się doświadczeniami z zakresu zarządzania, monitorowania oraz bezpieczeństwa IT. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do udziału w warsztatach technicznych oraz wysłuchania wystąpień gości specjalnych.

W tym roku ManageEngine Forum. Need for IT odbędzie się w dniach 6-7.10 w Poznaniu oraz online. Dzięki hybrydowej formule udział w nim może wziąć każdy, z dowolnego miejsca. Trwa rejestracja – wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie konferencji.

Co w programie?

Tak jak w latach ubiegłych, w tym roku również nie zabraknie potężnej dawki wiedzy przekazywanej w ciekawych i inspirujących case studies. Podczas dwóch dni wydarzenia zaplanowano kilkanaście 20-minutowych wystąpień. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. przedstawiciele PKP Energetyka, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, No Limit, PKO Leasing czy Mobica Limited.

Równolegle do wystąpień prelegentów będą odbywały się warsztaty techniczne prowadzone przez ekspertów z MWT Solutions. Będzie to doskonała okazja, żeby poznać systemy w praktyce i sprawdzić, jakie możliwości daje ich konfiguracja pod potrzeby klienta. Podczas warsztatów zostaną zamodelowane konkretne przykłady zastosowania, jak np.:

  • tworzenie kanału szybkiej komunikacji między działem IT a użytkownikiem przy wykorzystaniu systemu ServiceDesk Plus,
  • monitorowanie nadmiernego wysycenia łącza oraz usług biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi ManageEngine,
  • obsługa, automatyzacja i analiza zgłoszeń serwisowych.

Obie ścieżki będą dostępne także dla uczestników online! Punktem finałowym konferencji będzie wystąpienia gościa specjalnego, którym w tym roku będzie dr Maciej Kawecki – Digital EU Ambassador, Prezes Instytutu Lema, Prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie – który podejmie temat najciekawszych trendów w IT. Szczegółowa agenda konferencji będzie na bieżąco aktualizowana na stronie internetowej wydarzenia.

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie online

Przez 12 edycji wydarzenie zgromadziło na swojej scenie ponad 140 prelegentów oraz ponad 5000 uczestników. ManageEngine Forum to nie tylko konferencja – to społeczność praktyków i wizjonerów IT, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami na rozwój.

Na tegoroczną edycję online zapisy są ciągle możliwe. Jedyny warunek to zarejestrowanie się przez formularz dostępny na stronie ManageEngine Forum 2022.

Organizatorem wydarzenia jest firma MWT Solutions S.A., wyłączny dystrybutor narzędzi ManageEngine w Polsce.W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]