Powstrzymać hakerów

BlackICE Defender 2.9, najnowsza wersja firewalla chroniącego komputery podłączone do Internetu, oferuje m.in. "inteligentne" funkcje blokowania ataków.

BlackICE Defender, dostępny obecnie w wersji 2.9, to osobisty firewall, chroniący przed atakami z Internetu pojedyncze komputery i małe sieci (dla dużych sieci przeznaczony jest NetworkICE Security Suite). Wyróżnia się rozwiniętym systemem zabezpieczeń i szerszymi możliwościami ochrony, niż większość firewalli. Potrafi zablokować wrogą transmisję, zanim dotrze ona do komputera, a po jej wykryciu, automatycznie zidentyfikuje włamywacza i rodzaj ataku.

Rdzeniem programu jest zaawansowany system wykrywania ataków o nazwie BlackICE, który analizuje w czasie rzeczywistym transmisje danych na wielu poziomach, z warstwą aplikacji włącznie. W przypadku wykrycia ataku aktywizuje on "inteligentne" funkcje blokowania wrogich pakietów, natomiast transmisja neutralnych danych będzie odbywać się bez przeszkód. Po zablokowaniu ataku program uruchamia funkcję back tracing i identyfikuje źródło ataku.

Zobacz również:

  • Cloudflare zapewni darmowy dostęp do ważnego komponentu swojej platformy
  • Ważna informacja dla użytkowników systemu Windows 8.1

Cena BlackICE Defender wynosi 299 zł. W naszym serwisie FTP można pobrać bezpłatną, 30-dniową wersję programu.

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0887.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200