Powstaje Optimus Consulting

Optimus odkupił od TCH Systems 85% udziałów w TCH Consulting. Firma zostanie przekształcona w niezależną spółkę Optimus Consulting. TCH Systems stanowić ma podstawę do rozwoju działalności integracyjnej nowosądeckiej spółki i zostanie przekształcona w Optimus Enterprise.

Optimus odkupił od TCH Systems 85% udziałów w TCH Consulting, firmie świadczącej usługi doradcze w zakresie informatyki i zarządzania. Spółka będzie działać odtąd pod nazwą Optimus Consulting. Pozostałe udziały (15%) należą do Mariusza Flasińskiego, dyrektora generalnego i partnera firmy.

W sierpniu br. Optimus podpisał umowę dotyczącą przejęcia za 4 mln zł TCH Systems. Na bazie TCH Systems powstanie Optimus Enterprise, która będzie się zajmować realizacją projektów informatycznych. Jednocześnie Tomasz Chlebowski, założyciel i prezes TCH Systems został mianowany wiceprezesem Optimusa.

Zobacz również:

  • Holandia ogranicza korzystanie z Google Chrome i ChromeOS
  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

TCH Consulting została założona w 1998 r. Spółka zanotowała w pierwszym półroczu 2001 r. czterokrotny wzrost sprzedaży w porównaniu do roku ubiegłego, na koniec roku przychody mają być sześciokrotnie większe. Wśród klientów TCH Consulting znajdują się m.in. Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Ciech, Mostostal Warszawa, czy Polifarb Becker Dębica.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200