Powerware 5115 RM do montażu w stelażu

Invensys Powerware wprowadziła do swojej oferty nową serię zasilaczy UPS PW5115 RM przystosowaną do montażu w 19- i 23-calowych stelażach. Zasilacze należące do tej serii zapewniają ochronę przed zakłóceniami, takimi jak: zaniki napięcia, wahania amplitudy, udary napięciowe, obniżenia napięcia czy szumy.

Wszystkie modele UPS mają wysokość 1 U i mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i na boku lub na powierzchni zewnętrznej stelaża, co jest ważne dla aplikacji, gdzie przestrzeń montażowa w stelażach ma istotne znaczenie.

Zasilacze tej serii mają moc wyjściową od 500 do 1500VA i mogą być wykorzystywane do zasilania serwerów, systemów pamięci, urządzeń sieciowych oraz innego wyposażenia sieciowego o znaczeniu krytycznym.

Zobacz również:

Zasilacz Powerware 5115 RM jest wyposażony w następujące funkcje:

* System ABM (Advanced Battery Management) ładowania nieciągłego baterii – wydłużający ich żywotność nawet o 50%.

* Segmentację odbiorów – umożliwia podział odbiorów zasilanych z UPS w celu maksymalizacji czasu podtrzymania dla najbardziej krytycznych urządzeń.

* Układ Buck and boost regulacji napięcia – korekcja wahań napięcia wejściowego bez korzystania z baterii.

* Możliwość wymiany baterii bez wyłączania odbiorów (hot-swappable).

* Porty USB i RS232 w standardzie.

* Pakiet oprogramowania monitorującego i zamykającego dołączany do zasilacza.

* X-slot – opcje rozszerzenia komunikacji, pozwalające zintegrować zasilacz z infrastrukturą monitorowania lub zarządzania.

Powerware 5115 RM (500, 750, 1000 i 1500 VA) będą dostępne na rynku polskim od czerwca 2003 r.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200